Nabożeństwo

SINGLE

Serdecznie zapraszamy na nasze nabożeństwa w każdą niedzielę o godzinie 11:00. Spotykamy się w sali przy ul. Grochowskiej 12B. Kaplica mieści się na drugim piętrze nad punktem ksero. Do budynku wchodzi się przez drzwi z napisem ksero, po czym należy wejść po schodach na drugie piętro.

Szkoły niedzielna dla dorosłych przed nabożeństwem zostały zawieszone na wakacje. Zostaną wznowione we wrześniu.

Nasze nabożeństwo trwa około półtorej godziny. W każdą niedzielę wyznajemy naszą wiarę, spowiadamy się przed Bogiem z naszych grzechów i ogłaszamy przebaczenie dla wszystkich, którzy szczerze pokutują, śpiewamy pieśni oraz psalmy, czytamy Słowo Boże oraz słuchamy jego wykładu w kazaniu. Na niektórych nabożeństwach sprawujemy sakrament Wieczerzy Pańskiej, do udziału w której zapraszamy wszystkich chrześcijan, którzy są ochrzczeni, należą do kościołów chrześcijańskich wyznających Apostolski symbol wiary i pokładają nadzieję na zbawienie wyłącznie w Jezusie Chrystusie.

Wszyscy są mile widziani!

Data:
Godzina: