Nabożeństwo

SINGLE
  • To wydarzenie minęło.

Serdecznie zapraszamy na nasze nabożeństwa w każdą niedzielę o godzinie 11:00. Przed nabożeństwem zapraszamy na szkołę niedzielną dla dorosłych o godz. 10:00. Spotykamy się w sali przy ul. Grochowskiej 12B, na drugim piętrze.

Nasze nabożeństwo trwa około półtorej godziny. W każdą niedzielę wyznajemy naszą wiarę, spowiadamy się przed Bogiem z naszych grzechów i ogłaszamy przebaczenie dla wszystkich, którzy szczerze pokutują, śpiewamy pieśni oraz psalmy, czytamy Słowo Boże oraz słuchamy jego wykładu w kazaniu. Na niektórych nabożeństwach sprawujemy sakrament Wieczerzy Pańskiej, do udziału w której zapraszamy wszystkich chrześcijan, którzy są ochrzczeni, należą do kościołów chrześcijańskich wyznających Apostolski symbol wiary i pokładają nadzieję na zbawienie wyłącznie w Jezusie Chrystusie.

Wszyscy są mile widziani!

Data:
10 grudnia, 2023